Mapa dojazdu

Z Puław kierujemy się na Kazimierz Dolny (drogą 824), ALE NIE WJEZDZAMY do Kazimierza. Dojeżdżamy do miejscowości Bochotnica. Na rondzie w Bochotnicy skręcamy w lewo na Nałęczów.

Na wysokości BIEDRONKI skręcamy w prawo na obwodnicę annopolską (wciąż droga 824).

Mijamy pierwszy skręt na Kazimierz Dln oraz wieś Skowieszynek i jedziemy dalej prosto aż do drugiego skrętu na Kazimierz Dolny.

Za tablicami końcowymi Skowieszynka, po prawej stronie jest drogowskaz Lipowa Dolina, skręcamy w prawo i wjeżdżamy do wsi JEZIORSZCZYZNA. Po przejechaniu 1000 metrów dojeżdżamy do drewnianego drogowskazu przy drodze LIPOWA DOLINA 700m i skręcamy w prawo w wiejską, polną drogę, którą jedziemy 700 m poprzez sady i wąwóz. Po równych i twardych płytach betonowych wyjedziemy na śliczną kapliczkę i po lewej stronie będzie już widać bramę i uśmiechnięty płot " Lipowej Doliny".


Kliknij w mapę poniżej


 

Z Kazimierza wyjeżdżamy ulicą Nadrzeczną - przy skrzyżowaniu (koło hotelu Arkadia) jedziemy prosto (zgodnie z kierunkowskazem Skowieszynek 5). Po 2,8 km wjeżdżamy do wsi Wylągi. Po 400m widzimy zielony drogowskaz Lipowa Dolina 1200m (ale nie skręcamy bo to droga tylko dla terenówek - patrz niżej). Jedziemy prosto aż do SKOWIESZYNKA. Tam na skrzyżowaniu skręcamy w prawo w kierunku Annopola. Jesteśmy już na obwodnicy Kazimierza. Po 600 m docieramy do skrzyżowania: w lewo Niezabitów,  w prawo Kazimierz Dolny. Skręcamy w prawo, zgodnie z kierunkowskazem na Lipową Dolinę i wjeżdżamy do wsi JEZIORSZCZYZNA. Po 1 km przy lewym rowie stoi zielona tabliczka z napisem LIPOWA DOLINA 700m. Skręcamy w prawo w polną drogę i wąwozem po betonowych płytach dojeżdżamy do naszej posesji. Zamieszczona MAPA dobrze to obrazuje


DROGA TYLKO DLA SAMOCHODÓW TERENOWYCH!


Ta trasa z Kazimierza wiedzie od Arkadii prosto w kierunku Skowieszynka ulicą Doły. Po 2,8 km wjeżdżamy do wsi Wylągi, w której stoi drogowskaz w prawo - LIPOWA DOLINA 1200m - tę trasę polecamy jednak samochodom terenowym. Jest ona malownicza - na skraju lasu i pól uprawnych, ale niestety ma koleiny, a po deszczu sporo błota. Jeśli Państwa Jeep'om to niestraszne to po 1200 m dojedziecie do uśmiechniętego płotu Lipowej Doliny. Proszę się trzymać lewej strony i nie skręcać do wąwozów po prawej stronie :-)

UWAGA -  GPS i mapy samochodowe - zdecydowanie odradzamy używanie GPSów. To najprostsza droga do zagubienia się. Jeśli ktoś chce jednak spróbować - poniżej podajemy adres GPSGPS N: 51° 18' 19.533"  E: 21° 59' 58.199"
Google: Long,Lat 51.3051575149775, 21.99965000152588